Орнектин манин тап: (8,21+9,73) - 0,001

+1
Ответы (1)
  1. 28 апреля, 06:06
    0
    А) 5y - - 8 = 2y - - 5

    5 у-2 у=-5+8

    3 у=3

    у=3/3

    у=1

    б) 3/4x = 27

    х=27 / (3/4)

    х=27*4/3

    х=36

    в) (2+3x) - - (4X - - 7) = 10

    2+3 х-4 х+7=10

    3 х-4 х=10-2-7

    -х=1

    х=-1

    г) 2 (x - - 1.5) + x = 6

    2 х-3+х=6

    3 х=6-3

    3 х=3

    х=1