Орнектин манин табындар

(р-2) (р+3) - (р+1) (р-6), р=123

+2
Ответы (1)
  1. 7 ноября, 04:36
    0
    (р-2) (р+3) - (р+1) (р-6) = р²+3 р-2 р-6 - (р²-6 р+р-6) = р²+3 р-2 р-6 - (р²-5 р-6) = р²+3 р-2 р-6-р²+5 р+6=6 р,

    если р=123, то 6*123=738.