Биринши сан екинши саннан 10 га артык олардын кобейтиндиси 56 тен

+2
Ответы (1)
  1. 10 июля, 18:05
    0
    Биринши сан - x, екинши сан - 10+x

    x * (x+10) = 56

    x^2+10x=56

    x2+10x-56=0

    D=10^2-4 * (-56) = 100+224=324

    x1=-10+18/2=4 x2=-10-18/2=-14

    x=4 x+10=4+10=14

    4*14=56