Тизбектей алынган еки так саннын кобейтиндиси 255 тен болатын сандарды табындар

+4
Ответы (1)
  1. 12 апреля, 19:53
    0
    255 тин кобейткиштерин жикте

    255=3*5*7=15*17

    жауабы: 15, 17