Екы саннын косындысы 58 ге тен. айырмасы 8. осы сандарды табу

+3
Ответы (1)
  1. 18 сентября, 01:47
    0
    X+y=58 (8+y) + y=58 8+2 у=58

    x-y=8 x=8+y 2y=58-8

    2y=50 x=8+25

    y=25 x=33

    жауабы: (33; 25)