Тизбектес екы жуп саннын кобейтындысы 4-ке еселик болатынын корсет

+5
Ответы (1)
  1. 8 июля, 22:14
    0
    N+2 and n+4, n€жуп сан (n+2) (n+4) : 4 = (n^2+6n+8) : 4 n=2. (4+12+8) : 4=24:4=6 n=4. (16+24+8) : 4=48:4=12 ...