Арифметикалык прогрессиянын бырыншы мушесы 5.6 тен ал айырымы - 1.5 ке тен осы прогресиянын 15 шы мушесын табындар

+5
Ответы (1)
  1. 3 октября, 07:33
    0
    А15=5,6+14 * (-1,5) = 5,6-21=-15,4