Разложите на множители: а) x3-27

+3
Ответы (2)
  1. 19 июля, 10:44
    0
    Х^3-27=х^3 - 3^3 = (х-3) * (х^2 + 3 х + 9)
  2. 19 июля, 11:59
    0
    Х³-27=х³ - 3³ = (х-3) * (х² + 3 х + 9)