3) Упростить выражение

a) 2 а - (2-2 а) + (3 а-7)

b) 1/2 * (2a-4) - 1/3 * (6a+9)

c) 3y - (y - (2y+3)))

d) 3 (a-2) + 5 (-a+7) - 6 (a-5)

+5
Ответы (1)
  1. 29 ноября, 10:35
    0
    А) 2 а-2+2 а+3 а-7=7 а-9

    б) 1 а-2-2 а-3=а-5

    в) 3 у - (у-2 у-3) = 3 у-у+2 у+3=4 у+3

    г) 3 а-6-5 а+35-6 а+30=-8 а+59