Выполните умножение

а) (а-4) (а-2)

б) (3 х + 1) (5 х - 6)

в) (3 у - 2 с) (у + 6 с)

+4
Ответы (2)
  1. 19 июня, 00:25
    0
    А). a^2-2a-4a+8=a^2-6a+8; б). 15x^2-18x+5x-6=15x^2-13x-6; в). 3y^2+18yc-2yc-12c^2=3y^2+16yc-12c^2.
  2. 19 июня, 02:50
    0
    а) a^-2a-4a+6. ^-квадрат

    б) 15x^-18x+5x-6. ^квадрат

    в) 3y^+18yc-2cy-12c^ ^-квадрат