Решите:

(√75-√12) * 2√3

(2√5-√20) * √5

+5
Ответы (1)
  1. 18 июля, 00:57
    0
    1)

    (√75-√12) * 2√3 = (5√3-2√3) * 2√3=30-12=18

    2)

    (2√5-√20) * √5 = (2√5-2√5) * √5=0*√5=0