5a-2a (4y+3) если а = - 0,125. у=-24/25

+5
Ответы (1)
  1. 4 июля, 06:00
    0
    5*0,125-2*0,125 * (4*0,96+3) = 0,625-0,25 * (3,84+3) = 0,600*6,84=4.104