А+3 * (12 а/а+3) = (x+4) (x-4) - 8

+1
Ответы (1)
  1. 24 ноября, 17:39
    0
    Я взяла за а х

    х+3 (12 х: х+3) = (х+4) (х-4)

    х+36 х: 3 х+9=х+4*х-4

    х+36 х: 3 х-х-х=-9+4-4

    13 х=-9/:13

    х=