5x^2-7x+2=0 ражложити на множетили

+2
Ответы (1)
  1. 4 ноября, 09:04
    0
    5 х²-7 х+2=0

    D=49-40=9

    х = (7+3) : 10=1

    х = (7-3) : 10=0.4 (*5)

    (5 х-2) (х-1) = 5 х²-2 х-5 х+2=5 х²-7 х+2