Выполнить умножение

(2 х²-3 х+5) * 4 х²=?

(а²+2 ав+4 в²) * (а-2 в) = ?

+2
Ответы (1)
  1. 25 сентября, 19:41
    0
    (2x² - 3x + 5) * 4x² = 8x⁴ - 12x³ + 20x²

    (a² + 2 ав + 4 в²) * (a - 2 в) = a³ - (2 в) ³ = а³ - 8 в³