125•42-25•85-25•43+125•83=

+3
Ответы (1)
  1. 3 июня, 07:58
    0
    125*42+125*83-25*85-25*43=125 (42+83) - 25 (85+43) = 125*125-25*128=

    =15625-3200=12425