Решите систему

{2 х^2 - х-1 >=0

{1.5 (Х-4) + 2.5 х < х+6

+2
Ответы (1)
  1. 5 июня, 22:14
    0
    1) 2x²-x-1≥0

    D=1+8=9

    x1 = (1-3) / 4=-0,5

    x2 = (1+3) / 7=1

    x≤-0,5 U x≥1

    2) 1,5x-6+2,5x-x-6<0

    3x<12

    x<4

    {x≤-0,5 U x≥1

    {x<4

    x∈ (-∞; -0,5] U [1; 4)