Решите уравнение:

2 (х^2) - 11 х + 5=0

+4
Ответы (2)
  1. 10 июля, 03:56
    0
    По теореме Виета

    Х1 = 0.5

    Х2 = 5
  2. 10 июля, 04:22
    0
    D=121-40=81

    х = (11+9) : 4=5

    х = (11-9) : 4=0,5