Тендулер жуйесин шеш

{x+y=-2

{x²+y²=100

+5
Ответы (1)
  1. 27 августа, 03:46
    0
    Х=-2-у

    (-2-у) 2+у2=100

    (4+4 у-у2) + у2=100

    4+4 у=100

    4 у=96

    у=24

    х=-2-24

    х=-26