Тендеулер жуйесин шешиндер

6=3 (х+у)

6-5 (х*у) = 8 х-2 у

+3
Ответы (1)
  1. 30 декабря, 04:19
    0
    6=3 х+3 у 6-5 х+5 у=8 х-2 у 3 у=6-3 х 6-5 х+5 у-8 х+2 у=0 у=2-х 6-13 х+7 у=0 у=2-х подставим во 2 е ур-ние - 13 х+7 (2-х) = - 6 - 13 х+14-7 х=-6 - 20 х=-6-14 - 20 х=-20 х=1 у=2-1 х=1 у=1 х=1