A) √ (x+√2) = x

b) 3 + √x ^2 + √3) = x

+3
Ответы (1)
  1. 11 июня, 22:57
    0
    √ (x+√2) = Х2+√2

    3+√x^2 + √3) = х3 + √2=3√2