8x-3y=7

3x+y=9

Тендеулер жуелеры

алмастыру тасылымен шыгару керек

+4
Ответы (1)
  1. 30 января, 14:17
    0
    8 х - 3 у=7

    3 х + у=9

    24 х-3=63

    24 х=64