Тендеу шешиндер: (6-x) ^2=225

+4
Ответы (1)
  1. 25 июля, 02:14
    0
    (6-х) ² = 225

    36 - 12 х + х² = 225

    х² - 12 х - 189 = 0

    Д = (-12) ² - 4 * 1 * (-189) = 144 + 756 = 900

    х = 12 - 30 / 2 = - 9

    х = 12 + 30 / 2 = 21