Алгебралык. тендеу шеш 5 х+3 (3 х+7) = 49

+5
Ответы (1)
  1. 21 ноября, 05:56
    0
    5x+9x+21=49

    5x+9x=49-21

    14x=28

    x=28:14

    x=2