8 х-3=5 х+6 х-7+8 х=9 х-3-4 тендеуди шеш

+1
Ответы (2)
  1. 29 января, 11:47
    0
    8x-3=5x+6

    8x-5x=6+3

    3x=9

    x=9:3

    x=3
  2. 29 января, 11:50
    0
    8 х-3=5 х+6

    8 х-5 х=6+3

    3 х=9

    х=9:3

    х=3

    х-7+8 х=9 х-3-4

    7 х-7=9 х-7

    -7+7=9 х-7 х

    2 х=0

    х=0