решите уравнение:

x в квадрате + 3,5x=2

+1
Ответы (1)
  1. 15 марта, 06:13
    0
    x^2+3,5x=2

    x^2+3.5*x-2=0

    D=12.25+8=20.25;

    x1=1/2=0.5

    x2=-8/2=-4