Преобразуйте в многочлен 1) (y+3) в квадрате, 2) (3y-2) в квадрате, 3) (2x+5y) в квадрате

+3
Ответы (1)
  1. 15 мая, 15:11
    0
    (y+3) = y2+6y+9

    2. (3y-2) = 9y2-12y+4

    3. (2x+5y) = 4x2+20xy+25y2