Помогите уровнения!

12-y=5 (4-2y) + 10

и

2-2 (x-8) = 4x-4

+5
Ответы (2)
  1. 17 февраля, 15:52
    0
    12-у=5 (4-2 у) + 10=12-у=20-10 у+10

    -у-10 у=-12+20+10

    9 у=18

    у=2
  2. 17 февраля, 17:33
    0
    12-y=5 (4-2y) = 10

    12-y=20-10y+10

    -y+10y=20-12+10

    9y=18

    y=18/9

    y=2

    2-2 (x-8) = 4x-4

    2-2x+16=4x-4

    -2x-4x=-2-16-4

    6x=-22

    x=22_

    6

    x=1_1

    3