система

{4x-2y=-6

6x+y=11

+1
Ответы (1)
  1. 16 января, 05:22
    0
    {4x-2y=-6

    y=11-6x

    {4x-2 (11-6x) = - 6 4x-22+12x+6=0

    y=11-6x 16x-16=0

    16x=16

    x=1

    {x=1 {x=1

    y=11-6*1 y=5