1,25: (-0,5) - (1,2*0,3-2,15*1,2) решение

+2
Ответы (1)
  1. 8 ноября, 21:37
    0
    1,25: (-0,5) - (1,2*0,3-2,15*1,2) = - 2,5 - (0,36-2,58) = - 2,5 - (-2,22) = - 2,5+2,22 = - 0,28