Разложите на множители (5 х+у) ^2 - (х-5 у) ^2

+2
Ответы (1)
  1. 8 августа, 18:21
    0
    (5x+y) ^2 - (x-5y) ^2=24x^2+20xy-24y^2=-4 * (2y-3x) * (3y+2x) = 4 * (3x-2y) * (3y+2x)