Упростите выражение

sin (-a) / cos (0,5+п) - 2ctg (П/2+a) tg (1,5 П-a)

1) - 1

2) 3

3) 1

4) 2

+2
Ответы (1)
  1. 11 января, 22:12
    0
    sin (-a) / cos (0,5+п) - 2ctg (П/2+a) tg (1,5 П-a) =

    =-sina/-cos (0,5) + 2tg (a) ctg (a) = sina/cos (0,5) + 2