Разложите на множители 1. у^2-у+2 у-2

2. х^2-25 у^2

3. аb^2-2ab+a

+2
Ответы (1)
  1. 22 октября, 02:53
    0
    1. y^2-y+2y-2=y (y-1) + 2 (y-1) = (y-1) (y+2)

    2. x^2-25y^2 = (x-5y) (x+5y)

    3. ab^2-2ab+a=ab^2-ab-ab+a=a (b^2-2b+1) = a (b-1) ^2