F (4x+2) = x-3. Величина f (2) равна

+2
Ответы (1)
  1. 25 мая, 15:18
    0
    F (2), то 2 (4 х+2) = х-3

    8 х+4=х-3

    8 х-х=-3-4

    7 х = - 7

    х=-1