Разложи на множители 1-t2+2th-h2

+3
Ответы (1)
  1. 26 августа, 04:57
    0
    1-t^2-2th-h^2=1 - (t^2+2th+h^2) = 1 - (t+h) ^2 = (1-t-h) (1+t+h)