Разложите на множители:

a^9b^3-27

+2
Ответы (1)
  1. 14 февраля, 18:59
    0
    A^9b^3 - 27 = (a^3b) ^3 - 3^3 = (a^3b - 3) (a^6b^2 + 3a^3b + b^2)