3 х+2 у=10 5 х+3 у=12

решите систему

+2
Ответы (1)
  1. 30 апреля, 00:47
    0
    {3x + 2y = 10 | * (-3)

    {5x + 3y = 12 | * 2

    { - 9x - 6y = - 30

    {10x + 6y = 24

    Метод сложения.

    - 9 х - 6 у + 10 х + 6 у = - 30 + 24

    (-9 х + 10 х) + (-6 у + 6 у) = - 6

    х = - 6

    3 * (-6) + 2 у = 10

    -18 + 2 у = 10

    2 у = 10+18

    2 у = 28

    у = 28:2

    у = 14

    Ответ : (- 6; 14).