найдите корни: 1) (1-2y) (1-3y) = (6y-1) y-1 2) 7+2x^2=2 (x+1) (x+3) 3) (y+4) (y+1) = y - (y-2) (2-y)

+1
Ответы (1)
  1. 10 марта, 06:23
    0
    1) 1-3y-2y+6y^2=6y^2-y-1

    1-5y=-y-1

    y=2

    2) 7+2x^2=2x^2+8x+6

    1=8x

    x=1/8