5 х-1 - 2 х-3 = 1

3 5

решите уравнение

+2
Ответы (2)
  1. 2 декабря, 07:02
    0
    5x-1-2x-3=135

    5x-2x=1+3+135

    3x=139

    x=139: 3

    x=46,33 (я округлила до сотых)
  2. 2 декабря, 08:04
    0
    3x-4=135

    3x=135+4

    3x = 139

    x=139:3

    x=46 1/3