Разложите на множители:

x^{4} - 2x^{2} - 3[/tex]

+4
Ответы (1)
  1. 9 января, 02:40
    0
    X^4 - 2x² - 3 = (x² - 3) (x² + 1) = (x - √3) (x + √3) (x² + 1)