Решите (2^-4) ^6 : 2^-20

+2
Ответы (2)
  1. 26 мая, 12:11
    0
    (4+6) = 10

    10*2=20

    4*2=8

    6*2=12

    8+12=20
  2. 26 мая, 14:15
    0
    (2^-4) ^6 : 2^-20 = 2^-24 : 2^-20 = 2^-4 = 1/16