Разложи на множители

p^2-2pg+g^2

+2
Ответы (2)
  1. 5 июля, 09:09
    0
    P²-2pg+g² = (p-g) ² = (p-g) (p-g)
  2. 5 июля, 10:34
    0
    (p-g) ^2=p^2-2pg+g^2 ...