7x+5y=17 8x-3y=5 система

+1
Ответы (1)
  1. 20 августа, 06:29
    0
    Y = (17-7x) / 5

    8x-3 (17-7x) / 5=5

    40x-3 (17-7x) = 25

    40x-51+21x=25

    61x=76

    X=76/61