Разложите на множители: х^2+2 х-у^2+4 у-3.

х^4 у^2+2 х^2 у-х^2+6 х-8.

3 х^2-4 ху+у^2+4 х-4.

+1
Ответы (1)
  1. 10 ноября, 14:03
    0
    1

    (x²+2x+1) - (y²-4y+4) = (x+1) ² - (y-2) ² = (x+1-y+2) (x+1+y-2) =

    = (x-y+3) (x+y-1)

    2

    (x^4y²+2x²y+y²) - (x²-6x+9) = (x²y+1) ² - (x-3) ² = (x²y+1-x+3) (x²y+1+x-3) =

    = (x²y-x+4) (x²y-x-2)

    3

    (4x²-4xy+y²) - (x²-4x+4) = (2x-y) ² - (x-2) ² = (2x-y-x+2) (2x-y+x-2) =

    (x=y+2) (3x-y-2)