Система - 5x+7y=15 3x-4y=13

+2
Ответы (1)
  1. 14 мая, 15:24
    0
    -5 х+7 у=153 х-4 у

    -5 х-153 х=-4 у-7 у

    -158 ч=-11 н

    х=11/158 у