Корень x^2-12x+36=4 (=4 без корня)

+5
Ответы (1)
  1. 23 мая, 23:56
    0
    X^2-12x+32=0

    a=1 b=-12 c=32

    D = (-12) ^2-4*1*32=16

    x1=12+4/2=8

    x2=12-4/2=4

    Ответ: 8; 4.