Розкласти на множники: а5-а.

+5
Ответы (1)
  1. 5 ноября, 20:23
    0
    A^5 - a = a (a^4 - 1) = a ((a^2) ^2 - 1^2) = a (a^2 - 1) (a^2 + 1) =

    = a (a - 1) (a + 1) (a^2 + 1)