Розкласти на множники: 1) а+b+a2-b2; 2) х2+8 ху+16 у2-1.

+2
Ответы (1)
  1. 25 апреля, 17:13
    0
    1). (а+b) + (a^-b^2) = (a+b) + (a+b) * (a-b) = (a+b) * (1 + (a-b)). 2). (x^2+8*x*y+16*y^2) - 1 = (x+4*y) ^2-1 = ((x+4*y) - 1) * ((x+4y) + 1).