Разложите на множители 16 х*2-9 у*2+4 х-3 у

+2
Ответы (2)
  1. 14 июня, 06:02
    0
    16x²-9y²+4x-3y = (4x-3y) (4x+3y) + (4x-3y) = (4x-3y) (4x+3y+1).
  2. 14 июня, 06:21
    0
    (4x) ^2 - (3y) ^2+4x-3y = (4x-3y) (4x+3y) + 1 (4x-3y) = (4x-3y) (4x+3y+1)