Разложите на множители 0,09 x-xu^2

+4
Ответы (2)
  1. 22 августа, 13:36
    0
    0,09 х - хu^2 = x (0,09 - u^2) = x (0,3 - u) (0,3 + u)
  2. 22 августа, 14:30
    0
    0,09x-xu^2=x (0,09-u^2) = x (0,3-u) (0,3+u).